Walter von Dufay

Generalmajor

*28.8.1883, Berlín
+09.3.1943, Berlín-Falkensee

Leutnant (18.8.1904)
Oberleutnant (19.12.1911)
Hauptmann (08.11.1914)
Major (01.2.1926)
Oberstleutnant (01.11.1930)
Oberst (01.4.1933)
Generalmajor (01.4.1936)

Důstojnický čekatel, 6. Ulanen-Regiment (18.10.1903 – 02.8.1914)
Adjutant 6. Ulanen-Regiment (1909 – 1911)
Válečná akademie a pilotní výcvik (01.10.1911 – 21.7.1914)
Pilot, Feld-Luft-Battalion 17 (02.8.1914 – 02.9.1914)
Sestřelen nad Radomí, v ruském zajetí (02.9.1914 – 5.1918)
Ersatz-Battalion 8. Ulanen-Regiment (26.6.1918 – 21.7.1918)
Ersatz-Battalion 33. Fusilier-Regiment (21.7.1918 – 09.8.1918)
Velitel praporu, 447. Infanterie-Regiment (09.8.1918 – 29.12.1918)
8. Ulanen-Regiment (29.12.1918 – 12.1.1919)
Adjutant 2. Division (12.1.1919 – 01.5.1919)
Velitel eskadry, 1. Gebirgs-Regiment (01.5.1919 – 01.2.1924)
Adjutant 2. Kavallerie-Division (01.2.1924 – 25.5.1925)
Štáb Gruppe-Kommando 1 (25.5.1925 – 01.6.1925)
Velitel eskadry, 8. Gebirgs-Regiment a Inspektion Kavallerie (01.6.1925 – 01.5.1929)
Štáb 9. Gebirgs-Regiment (01.5.1929 – 01.2.1931)
Velitel 10. Gebirgs-Regiment (01.2.1931 – 01.2.1934)
Velitel Truppe-Ausbildungs-Platz Döberitz (01.2.1934 – 01.10.1936)
Höhere Kavallerie Kommando 4 (01.10.1936 – 30.9.1937)
Penzionován (30.9.1937)

Leave a Comment