Poprava

– poprava zajatých ruských vojáku islámskými separatisty v Čečensku

Poprava

7 komentářů

 1. Geroj55 napsal:

  Otresny video!!! Clovek by mel chut za to vsechny ty arabassky vrahy hned postrilet. To tem vojaku nemohli vpalit alespon kulku do tylu? A ne je podrezavat jako ovce.

 2. vorwolf napsal:

  JE UBOHOST JAK TYTO SVINĚ PODŘEZÁVAJÍ DĚTI! VÁLKA JE O TOM BOJOVAT A NÉ ZASTRAŠOVAT. OSOBNĚ BYCH TĚM ISLÁMSKÝM SVINÍM TRHAL KOULE, TRHAL KŮŽI NA ZÁDECH, TRHAL BYCH JE NA KUSY A ZBYLÝM BYCH ROZDAL NOŽE A NECHAL JE ŘEZAT NA VZÁJEM. NECHÁPU PROČ RUSKÁ ARMÁDA DO TAKOVÉHO VÁLEČNÉHO KONFLIKTU POSÍLÁ MLADÉ KLUKY! VŽDYD JE JIM KOLEM 20LET! AT POŠLOU 35LETÉ VETERÁNY! NECHTĚL BYCH TO ZAŽÍT A DOPORUČUJI ZAJATCŮM, RAČI SE ZASTŘELTE, PROTOŽE TY SVINĚ SE TÍM BAVÍ. KAM TATO VÁLKA DOŠLA!

 3. ALexandra napsal:

  A vite co delali rusti vojaci? Jaka zverstva provadeli oni? Genocidu?

 4. Falcon napsal:

  Je to sviňárna a ty muslimské fanatiky by za to měli popravit. Jenže Rusové se na Kavkaze chovají také jako naprostí barbaři a pozabíjeli všechny čečenské vůdce jako byli Dudájev či Maschadov, kteří nebyli muslimskými fanatiky a byli ochotni s Rusy jednat o míru. A, kteří kupříkladu za první války vydávali zajaté ruské vojáky jejich matkám.
  A teď tam mají už jen ty fanatiky, kteří Rusy nenávidí na smrt. Ruská brutalita a naprosto nesmyslné vraždění je z nich udělali. Basajevovi Rusové pozabíjeli 14 příbuzných i manželku a děti. A tak se pak začal chovat jako Rusové. A tak by se dalo pokračovat.
  Zajatcům i civilistům Rusové odřezávali uši a nosy a svazovali jim ruce drátem a popravovali je a nebo umučili k smrti.
  Pro změnu, takhle se chovají Rusové.
  http://video.kavkazcenter.com/crimes/ubiistvo1.ram
  video.kavkazcenter.com/crimes/ubiistvo2.ram
  video.kavkazcenter.com/crimes/ubiistvo3.ram
  A ruští náckové před časem pro změnu zaživa řezali hlavy Čečenům přímo v Moskvě. To video bylo také na netu.

 5. Houdini napsal:

  Jdi doprdele Falcone! Tohle nemůže nikdy nic omluvit a lžeš. Islám se takhle chová odjakživa, jsou to svině, co si neváží života.

 6. Boyar napsal:

  Jsem Rus a zjistil jsem si o těchto zvěrstvech víc. Konkrétně tohle video bylo natočeno v sousedním Degestánu. Tito vojáci byli obyčejní odvedenci na vojnu( V letech 1999-2000 ještě byla povinná vojna) A tito vojáci jenom hlídali nějakou vesničku v degestánu.. nikdo nepočítal s tím že tam vtrhnou čečenci. Většina z čečenců na videou bylo zestřeleno jednotkami specnaz v následujicích bojích, když proti nim poslali armádu. Zajímavé je že západní media to publikovala jako osvobozeneckou válku, a dokonce britská premiéra Techrová udělovala audience kmenovým vůdcům těchto vrahů. Přesto našly se stovky umučených bezhlavých těl, ale západ z toho dál dělal spiritualistickou záležitost duchovních válečníků. To vše až do 11. září kdy USA i západ přestali čečence podporovat. A hlavně vás prosím nazývejte věci pravými jmény. Ne separatisté ale teroristé. Označení separatista si nezaslouží někdo, kdo střílí do prvňáků, unáší děti, odřezává jim prsty, odřezává jim hlavy… na netu najdete mnoho podobných videí od čečenců.

 7. asym napsal:

  Jak už psal Boyar ta zhovadilá vražda se skutečně odehrála v Dagestánu! Nemusím hovada typu alexandry či falcona, kteří ač hovno vědí se vždy staví jako rusofobové, hlavně ať je na koho plivnout. Dávám odkaz na video na kterém je „pokračování“ osudů těch vraždících zmr.ů. Je skvělé vědět, že došlo na slova V.V.Putina, který řekl, že pro takové zrůdy není místo na zemi kde by se ukryli. https://www.youtube.com/watch?v=5LaBO1_GOE4

Leave a Comment