Otto Biermann

Otto Biermann
Generalmajor

*27.7.1873, Gut Neumühlen, Worbis
+1.5.1945, Berlín

Leutnant (20.5.1893)
Oberleutnant (18.1.1901)
Hauptmann (18.5.1907)
Major (18.8.1916)
Oberstleutnant (1.7.1921)
Oberst (5.3.1935)
Generalmajor (1.4.1941)

Důstojnický čekatel 15. Pionier-Battalion (1.4.1892 – 1.10.1893)
19. Pionier-Battalion (1.10.1893 – 5.7.1900)
Adjutant 19. Pionier-Battalion (5.7.1900 – 11.9.1903)
2. Pionier-Inspektion a adjutant 4. Festungs-Inspektion (11.9.1903 – 18.11.1905)
Adjutant 1. Pionier-Inspektion (18.11.1905 – 20.7.1907)
Velitel roty 9. Pionier-Battalion (20.7.1907 – 18.10.1911)
2. Pionier-Inspektion (18.10.1911 – 10.9.1913)
Učitel Vojenská technická akademie (10.9.1913 – 2.8.1914)
Štáb General der Pioniere Armee-Höhere-Kommando 7 (2.8.1914 – 9.7.1915)
Battalion-Velitel 31. Pionier-Regiment (9.7.1915 – 12.12.1915)
Velitel IV. Odminovací-Battalion (12.12.1915 – 11.5.1917)
Velitel 144. Infanterie-Regiment (11.5.1917 – 3.10.1917)
Velitel Armee-Odminovací-Schule I (3.10.1917 – 25.2.1918)
Štáb Armee-Höhere-Kommando 17 (25.2.1918 – 2.12.1918)
Ersatz III. Armee-Korps (2.12.1918 – 25.9.1919)
Velitel 2. Reichswehr-Pionier-Battalion (25.9.1919 – 16.5.1920)
Velitel roty 6. Infanterie-Regiment (16.5.1920 – 27.9.1920)
Štáb Infanterie-Kommando III (27.9.1920 – 31.1.1923)
Propuštěn z armády (31.1.1923)
Ministerstvo obrany (1.11.1926 – 1.10.1933)
Gruppe-Direktor v Inspektion Festungs (Oddělení 5) (1.10.1933 – 4.6.1940)
Ředitel Pionier-Aufklärungs-Štáb Belgie (4.6.1940 – 21.7.1940)
Přidělen k General der Pioniere v Metz (21.7.1940 – 5.12.1940)
Náčelník oddělení v OKH (5.12.1940 – 1.5.1943)
Führer-Reserve OKH (1.5.1943 – 31.7.1944)
Propuštěn z armády (31.7.1944)

Leave a Comment