Kurt Beuttel

Kurt Beuttel
Generalleutnant

*6.3.1886, Waldshut, Baden
+2.5.1956, München

Leutnant (17.11.1906)
Oberleutnant (19.5.1914)
Hauptmann (18.6.1915)
Major (1.2.1928)
Oberstleutnant (1.10.1932)
Oberst (1.10.1934)
Generalmajor (1.3.1938)
Honourary Generalleutnant (1.3.1940)
Generalleutnant (1.3.1941)

Důstojnický čekatel 172. Infanterie-Regiment (20.7.1905 – 1.12.1910)
Vojenské výcvikové centrum (1.10.1909 – 28.2.1909)
Adjutant praporu 172. Infanterie-Regiment (1.12.1910 – 4.9.1914)
Plukovní adjutant 172. Infanterie-Regiment (4.9.1914 – 11.6.1918)
Velitel praporu 110. Grenadier-Regiment (11.6.1918 – 1.7.1918)
Velitel 110. Grenadier-Regiment (1.7.1918 – 9.1918)
Velitel praporu 76. Infanterie-Regiment (9.1918 – 21.1.1919)
Velitel roty 113. Infanterie-Regiment (21.1.1919 – 11.10.1919)
Štáb 16. Reichswehr-Brigade (11.10.1919 – 1.10.1920)
Plukovní adjutant 12. Infanterie-Regiment (1.10.1920 – 1.10.1923)
Velitel roty 12. Infanterie-Regiment (1.10.1923 – 1.2.1927)
Štáb Infanterie-Kommando IV (1.2.1927 – 1.2.1931)
Střelecký kurz pro těžké pěchotní zbraně (4.5.1929 – 1.6.1929)
Kurz fyzického výcviku (10.3.1930 – 29.3.1930)
Velitel II. Battalion 16. Infanterie-Regiment (1.2.1931 – 15.1.1934)
Adjutant 3. Division (15.1.1934 – 1.10.1934)
Velitel Infanterie-Regiment Osnabrück (1.10.1934 – 15.10.1935)
Velitel 37. Infanterie-Regiment (15.10.1935 – 1.2.1937)
Führer-Reserve OKH (1.2.1937 – 12.10.1937)
Velitel zbrojení XIII (12.10.1937 – 1.8.1938)
Velitel zbrojení XVII (1.8.1938 – 1.9.1941)
Führer-Reserve – Wehrkreis XVII (1.9.1941 – 13.1.1942)
Höhere Feld Kommando 365, Lemberg (13.1.1942 – 5.8.1944)
Führer-Reserve OKH (5.8.1944 – 31.12.1944)
Propuštěn z armády (31.12.1944)
V zajetí (11.8.1945 – 10.1947)

Leave a Comment