Johann de Boer

Johann de Boer
Generalleutnant

*5.9.1897, Altona
+14.3.1986, Hamburg

Rytířský kříž (14.6.1940)
Německý kříž ve zlatě (22.1.1942)

Leutnant (22.10.1917)
Polizei-Leutnant (1.7.1920)
Polizei-Oberleutnant (1.11.1923)
Polizei-Hauptmann (1.5.1931)
Hauptmann (15.10.1935)
Major (1.3.1936)
Oberstleutnant (1.4.1939)
Oberst (1.10.1941)
Generalmajor (1.10.19430
Generalleutnant (1.4.1944)

Válečný dobrovolník 45. Feld-Artillerie-Regiment (15.9.1914 – 2.8.1917)
223. Feld-Artillerie-Regiment (2.8.1917 – 14.1.1919)
Grenz-Schutz Ost, Brigade Grodno (14.1.1919 – 20.2.1919)
12. Freiwilligen-Artillerie-Regiment (20.2.1919 – 1.11.1919)
7. Reichswehr-Leichte-Artillerie-Regiment (1.11.1919 – 20.12.1919)
Wehrkreis VI (20.12.1919 – 30.6.1920)
Propuštěn z armády (30.6.1920)
Polizei-Abteilung Mühlheim (1.7.1920 – 16.2.1921)
Polizei-Administration Hamburg (16.2.1921 – 1.4.1933)
Štáb Polizei Hamburg (1.4.1933 – 1.6.1934)
11. Polizei-Abteilung Hamburg Polizei (1.6.1934 – 13.7.1934)
9. (13.) Polizei-Abteilung Hamburg Polizei (13.7.1934 – 15.11.1934)
MG důstojník State-Polizei-Inspektion Hamburg (15.11.1934 – 7.1.1935)
Štáb State-Polizei-Inspektion Hamburg (7.1.1935 – 30.3.1935)
10. Polizei-Abteilung Bremen (30.3.1935 – 15.10.1935)
Štáb II. Battalion 56. Artillerie-Regiment (15.10.1935 – 6.10.1936)
Velitel baterie 56. Artillerie-Regiment (6.10.1936 – 12.10.1937)
Velitel I. Battalion 58. Artillerie-Regiment (12.10.1937 – 30.9.1939)
Velitel 22. Artillerie-Regiment (30.9.1939 – 25.4.1943)
Führer-Reserve OKH (25.4.1943 – 5.8.1943)
Kurz divizních velitelů (3.5.1943 – 5.8.1943)
Velitel 26. Infanterie-Division (5.8.1943 – 10.11.1944)
Velitel 280. Infanterie-Division (10.11.1944 – 8.5.1945)
V zajetí (8.5.1945 – 1947)

Leave a Comment