Friedrich Buschmann

Friedrich Buschmann

Generalleutnant

*24.1.1885, Wiesbaden

+11.3.1954, Berlín

Německý kříž ve zlatě (11.6.1942)

Leutnant (18.8.1906)
Oberleutnant (28.11.1914)
Hauptmann (22.3.1916)
Major (1.2.1929)
Oberstleutnant (1.5.1933)
Oberst (1.5.1935)
Generalmajor (1.1.1939)
Generalleutnant (1.11.1941)

 

Důstojnický čekatel 7. Artillerie-Regiment (14.3.1905 – 1914)
Velitel baterie 4. Küsten-Batterie, velitel 46. a 138. Schwere-Artillerie-Battalion (1914 – 1.10.1919)
Velitel baterie 7. Reichswehr-Artillerie-Regiment (1.10.1919 – 1.10.1920)
Velitel baterie 6. Artillerie-Regiment (1.10.1920 – 1.2.1925)
Expert Zbrojní kancelář, Říšské ministerstvo obrany (1.2.1925 – 1.2.1929)
Štáb III. Battalion 6. Artillerie-Regiment (1.2.1929 – 1.2.1930)
Dělostřelecký důstojník Festung Königsberg (1.2.1930 – 1933)
Inspektor Artillerie Zbrojní armádní kancelář (1933 – 1.10.1934)
Velitel III. Battalion Artillerie-Regiment Schwerin (1.10.1934 – 1.10.1935)
Velitel 56. Artillerie-Regiment (1.10.1935 – 10.11.1938)
Artillerie-Kommando 4 (10.11.1938 – 1940)
Artillerie-Kommando 24 (1940 – 30.4.1942)
Propuštěn z armády (30.4.1942)

Leave a Comment