Ferdinand Bock von Wülfingen

Ferdinand Bock von Wülfingen
Generalleutnant

*10.6.1883, Neu-Vorwerk, Ratzeburg
+22.5.1956, Schloß Miltenberg, Main

Leutnant (18.8.1902)
Oberleutnant (18.8.1910)
Hauptmann (8.10.1914)
Major (1.6.1924)
Oberstleutnant (1.10.1929)
Oberst (1.4.1932)
Generalmajor (1.2.1935)
Generalleutnant (1.4.1938)

Důstojnický čekatel 11. Feld-Artillerie-Regiment (15.3.1901 – 1.12.1912)
Adjutant II. Battalion 11. Feld-Artillerie-Regiment (1.1.1908 – 31.3.1911)
Plukovní adjutant 11. Feld-Artillerie-Regiment, velitel baterie 11. Feld-Artillerie-Regiment, ordonanční důstojník a 1. Adjutant 22. Infanterie-Division (1.10.1912 – 1.7.1918)
Velitel II. Battalion 11. Feld-Artillerie-Regiment (1.7.1918 – 1.10.1919)
Štáb 11. Reichswehr-Brigade (1.10.1919 – 1.10.1920)
Velitel baterie 5. Artillerie-Regiment (1.10.1920 – 1.3.1923)
Ministerstvo obrany (1.3.1923 – 1.10.1928)
6. Artillerie-Regiment (1.10.1928 – 1.2.1930)
Velitel III. Battalion 6. Artillerie-Regiment (1.2.1930 – 1.12.1931)
Velitel 3. Artillerie-Regiment (1.12.1931 – 1.10.1933)
Artillerie-Kommando III (1.10.1933 – 1.10.1934)
Armee-Ersatz-Inspektor Berlín (1.10.1934 – 30.6.1943)
Propuštěn (30.6.1943)

Leave a Comment