Eugen Beyer

Eugen Beyer
General der Infanterie

*18.2.1882, Pohořelice, Čechy
+25.7.1940, Salzburg

Leutnant (1.11.1903)
Oberleutnant (1.11.1909)
Hauptmann (1.5.1913)
Major (1.11.1917)
Oberstleutnant (1.1.1921)
Oberst (24.2.1926)
Generalmajor (30.9.1931)
Generalleutnant (22.12.1936)
General der Infanterie (1.4.1938)

Důstojnický kadet v rakousko-uherském 31. Infanterie-Regiment (18.8.1902 – 1.11.1910)
Válečná škola (1.10.1907 – 30.9.1910)
Generální štáb (1.11.1910 – 1.12.1912)
Telegrafická kancelář Generálního štábu (1.12.1912 – 1.5.1913)
Štáb Festung Krakov (1.5.1913 – 22.6.1915)
Genrální štáb (22.6.1915 – 2.1.1916)
Štáb II. Korps (2.1.1916 – 18.3.1918)
Štáb 17. Infanterie-Division (18.3.1918 – 5.1919)
Štáb hraničních jednotek (5.1919 – 6.1920)
Armádní administrativní kancelář Vídeň (6.1920 – 1.9.1920)
Zařazen do rakouské armády (1.9.1920 – 1.2.1925)
Vojenská speciální testovací komise (1.2.1925 – 1.8.1931)
Velitel Schnelle Brigade (28.8.1930 – 6.9.1930)
Náčelník Armádní administrativní kanceláře (1.8.1931 – 1.9.1935)
Velitel 6. Division a vojenský velitel Salzburgu, severních Tirol a Vorarlbergu (1.9.1935 – 13.3.1938)
Náčelník sekce III na Ministerstvu národní obrany a Generální administrativní inspektor (13.3.1938 – 1.4.1938)
Zařazen do německé armády (15.3.1938)
Velitel XVIII. Armee-Korps (1.4.1938 – 5.6.1940)
Velitel Wehrkreis XVIII (1.4.1938 – 26.8.1939)
Führer-Reserve OKH (5.6.1940 – 25.7.1940)

Leave a Comment

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close